Szkolenie z blondów w Akademi L’Oreal Professionnel


U mnie ostatnio duży postęp w koloryzacjach. 
Przyznam ze jestem z siebie trochę zadowolona, ponieważ nie jest  łatwo wykonać dobrą koloryzacje. Ludzie przychodzący do fryzjera nie maja pojęcia ile nauki, ćwiczeń oraz ciężkiej pracy idzie za tym, aby wykonać to, co klient chce na głowie. To, co zajmuje np. 3 godziny w salonie w dniu wizyty, poprzedzone jest licznymi szkoleniami, licznymi eksperymentami, niezliczonymi godzinami poświęconymi na naukę, na doszkalanie się. Dla tego chce wam dzisiaj pokazać kilka zdjęć z mojego ostatniego szkolenia w Akademii L’Oreal Professionnel w Katowicach. Byłam już na kilku takich szkoleniach i przyznam, że jeśli ktoś chce się doszkolić to bardzo polecam szkolenia w takich akademiach. Szkolenie dotyczyło blindów, o to efekty pracy mojej i dziewczyny, z którą pracowałam. 


Modelka miała bardzo uwrażliwione końce, ale poleciłyśmy jej pielęgnacje, jeśli zacznie stosować powinny się poprawić. Zobaczymy.

Dziękuje wszystkim za odwiedzanie mojego bloga. 


Zapraszam 
2 komentarze:

  1. Efekt końcowy jest boski! :) Nie wygląda sztucznie i "platynowo", jest tak delikatnie i kobieco :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Bardzo fajny naturalny odcień ;)

    OdpowiedzUsuń

Jakim typem urody jesteś? - WIOSNA

Dziś post, który pomoże ci zrozumieć, co jest dla ciebie dobre a co złe. Nigdy nie ma tak, że we wszystkim będziemy wyglądać dobrze. Po pie...

Popularne posty

Copyright © 2016 EVE HAIR , Blogger